PRANEŠAME APIE KLAIDAS
SVEIKI PONAI ADMINAI DARYKIT KANORS ,NES JAU KELINTA DIENA KAIP DINGE VISI KAIMYNAI....NET IR PONAS PROFESORIUS DINGO....TIK NESAKYKIT KAD JUNGTIS PER KITA NARSYKLE ...BANDZIAU IR TAI NEPASITEISINO...... ACIU.
Prieš 8 m.
ne jau mane uz... tai nurenkat persikrove tai sudinat persikrove uz auksinus paukojas sodinu su darzine pizt persikrauna TVARKYKIT JOMAJO...
Prieš 8 m.
kur kaimynai uzduociu neina vykditi
Prieš 8 m.
RAMUTE AS ESU
SVEIKI...prasau grazinkit kaimynus ...zaidimas stringa ,kas cia darosi pogalais ...
Prieš 8 m.
negaliu eiti į tyrimų centrą, neleidžia vykdyti anteros misijos. rodo, kad neturiu leidimo bilietų, nors jau 4 kolekcijas paėmiau.
Prieš 8 m.
Vida ok Nicole
gal tau reikia tiesiog kaimynui pirma padet,kad leistu leisti sekancia raketa?
Prieš 8 m.
Sveiki , nupirkau už 45 auso -30 kosmo aukso, kai viską investavau į kosmosą rodo kad investavau tik 18, bet šiaip kosmose yra 30 kosmoaukso, bet pirkti nieko neleidžia, kame reikalas, laukiu atsakymo , ačiū
Prieš 8 m.
Salva Nano
Kiek kur investavot, matosi cosmogold logs, bet ten yra asmeninių auksiukų išklotinė, o ne izdo. Jei leidot auksiukus iš izdo - asmeninėj išklotinėj nesimatys. Iš asmeninės sąskaitos galite pirkti bet ką, o perkant iš izdo yra apribojimai, ką galima pirkti, ko ne. Galima - pvz., akmenis, medzius,, negalima - pvz, deguonies.
Prieš 8 m.
Rodoma: