PRANEŠAME APIE KLAIDAS

Rodoma:
Labas rytas,grazinkite kaimynus!!!
Prieš 8 m.
Labas rytas ir mano dingo kaimynai .labai noreciau juos susigrazinti .ACIU
Prieš 8 m.
cia visems jauciu kaimynai dingo ne tik man:D nu zauru kaska vel pridare nesamones...
Prieš 8 m.
Sveiki, dingo kaimynai..
Prieš 8 m.
DINGO KAIMYNAI!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kaip vykdyt uzduotis kai kaimynai dingsta?!
Prieš 8 m.
Grįžti į žaidimą „Nanoferma“
Rodoma: