PRANEŠAME APIE KLAIDAS

Rodoma:
neuzsirauna nano ferma
Prieš 8 m.
Neturiu kaimynų
Prieš 8 m.
Dingo kaimynai
Prieš 8 m.
sveiki, kodel negavau geliu seklu uz veiksmus kosmose? Isnaudojau 6 energijas ir ne 1 seklytes :(
Prieš 8 m.
Rokas Kalinauskas jas kurtis reikia zemes laboratorijoj
Prieš 8 m.
Jurgita ferma Oi tikrai apsizioplinau :) Aciu :)
Prieš 8 m.
Dingo kaimynai
Prieš 8 m.
Lega Meow gal kam kosmose reikia nario?but gerai,kad butu stipri komanda.
Prieš 8 m.
Grįžti į žaidimą „Nanoferma“
Rodoma: