PRANEŠAME APIE KLAIDAS

Rodoma:
mano fermoje tai niekas nejuda turbut sustingo
Prieš 8 m.
Nezinia Neklausk kaimyneliai,nepykit,kad atsidekoju gal velokai,bet jus man dingdavot vakarais,o nuo siandien jau ir ryte per jokius monus jusu neradau.is kazkelinto karto prasibroviau per exploeri.
Prieš 8 m.
Nezinia Neklausk vo,dingot ir cia:)jau neuzkrauna.
Prieš 8 m.
neileidzia i nano ferma
Prieš 8 m.
vis dar nepasileidžia nano ferma, kaip tyčia sekmadienį
Prieš 8 m.
nepasijungia nanoferma
Prieš 8 m.
kudel neleidzia i ferma
Prieš 8 m.
Grįžti į žaidimą „Nanoferma“
Rodoma: