PRANEŠAME APIE KLAIDAS
mano fermoje tai niekas nejuda turbut sustingo
Prieš 8 m.
Nezinia Neklausk
kaimyneliai,nepykit,kad atsidekoju gal velokai,bet jus man dingdavot vakarais,o nuo siandien jau ir ryte per jokius monus jusu neradau.is kazkelinto karto prasibroviau per exploeri.
Prieš 8 m.
Rodoma: