PRANEŠAME APIE KLAIDAS
kada atsiras draugai? vel uzduotys pas draugus, o ju nei kvapo
Prieš 8 m.
Gerbiamieji,kada pagaliau sutvarkysite per Fb prisijungimą prie žaidimo?Jau pusė metų vargstu,rašau jums,bet rezultato jokio.Retai kada pasiseka prisijungti iš pirmo karto.Dažniausiai meta užrašą HTTP Status 500.Reikia perjunginėti 4-5 kartus,kol pasiseka pakliūti į savo fermą.Tvarkykite savo serverius ir negadinkite žmonėms nevjų,juolab,kad čia ne aš viena vargstu.
Prieš 8 m.
Rodoma: