PRANEŠAME APIE KLAIDAS

Rodoma:
sutvarkykit nanoferma nes jau pasidarė nuobodu?
Prieš 9 m.
Nekrauna kaimynu ID(Regina)1870000003668099717
Prieš 9 m.
Regina Jankauskiene Darykit ka nors,kiek galima prasyt.
Prieš 9 m.
kur dingo kaimynai /uzimta/1387000000865188532
Prieš 9 m.
Nezinia Neklausk isejo pasivaiksciot kaip ir manieji kiekviena vakara jau savaite,o gal ir daugiau. anksti ryte skubu issiust dovanas,jei speju dar ka nuveikiu,vakare jokiu sansu,viena po uki.ko tik nebandziau,nepadeda.skustis cia matau beprasmiska.tokia daugybe zaideju skundu,bet padetis mazai keicias.
Prieš 9 m.
Nezinia Neklausk ir buna gi stebuklu:) sast kaimynai ir suguzejo:) vakare..po tiek laiko...smagu:)
Prieš 9 m.
Regina Jankauskiene bene baiges stebuklaI:D
Prieš 9 m.
kas darosi su tais kaimynais?vel ir vel ju nera
Prieš 9 m.
Sveiki,paaiskinkite prasau,kodel negaliu ivykdyti uzduoties "laukiant kudikio".Visa menesi jau laukiu ir nesulaukiu.Atsakymo bent jau,tikiuosi,sulauksiu.
Prieš 9 m.
Reda Bikulčiutė todel kad jaigu jungiesi per fb negaunam vitaminu (negali prasyt o kaimynai atsiust) visi sustojom
Prieš 9 m.
Klaidas Baltrunas bet nors kas is zaidimo kureju pakomentuotu apie tai.nes jeigu nepalnuoja padaryti galimybes,tai trinam lauk si zaidima ir ramu
Prieš 9 m.
Grįžti į žaidimą „Nanoferma“
Rodoma: