PRANEŠAME APIE KLAIDAS
Nupirkit kas baltu puoksciu, neturiu uz ka nusipirkti melynu, pasikeiskim :)
Prieš 10 m.
nu kas per nesamones negaliu!!!! keliaus specialiai anksciau,o daba negaliu prisijungt,zaidimo net nrkrauna,vel pasibaigs laikas kosmose, negalesiu laiku irauksiniu nusiimt visa diena prasites kol darbe busiu, kada vienasyk pabaigsit su savo nesamoningom modernizacijom
Prieš 10 m.
Ramune Xxxxx
aha,man tas pats pritariu, kaip galima ka nors susiplanuot ir padaryt kai tokie vejai
Prieš 10 m.
geriau jau panaikinkit ta uzduoti. ir kas pradejo daryt. padarykit kad uzbaige,nes neverta vargti su sita uzduotim, tik juodai luzta serveris. ir po diena negalina prisijungti. nors ir nedarai tos uzduoties apsisodini ir visas zemes supudai su darzove. NAIKINKIT TA UZDUOTI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Prieš 10 m.
ZK kodel man neskaiciuoja monetu uz parduotas puosktes ? kam pardavient jei ne cento negauni ???
Prieš 10 m.
kadangi puokščių niekas neperka (nes neturi už ką pirkti), kolekcijos dalys nekrenta, tai gal galima kiekvieną dieną pakeisti leidžiamų gaminti puokščių spalvą ir bent taip nors kiek padėti žaidėjams. Arba profesorius kas kokias 6 val galėtų nupirkti bent po keliasdešimt puokščių
Prieš 10 m.
Džonis Džonis
Ieva pirkčiau baltų, bet kad pas tave labai dideliais kiekiais - po 40 ir 20, ne visi turi tiek monetų. Jei paskaidytum...
Prieš 10 m.
Krenciene Lina
kas is to pas mane visokiu yra 2,5,10,bet vis tiek niekas neperka :( ne tame reikalas, kazkaip neapgalvota uzduotis
Prieš 10 m.
Džonis Džonis
Perka ir dar kaip perka, jei turi kaimynų. Neperka po 40, o dabar, pvz matau, kad Ieva įmetė į pavilijoną po visus 30 ar 50. Oi, vaikeli... Akivaizdu, kad nenori parduoti.
Prieš 10 m.
Nerijus Kasparavicius
imetu ir po 1 ir po 3 ir po 6. perka lb prastai. per 2 val dar ne vienos puokstes nepardaviau...
Prieš 10 m.
Jurgita Jonaitiene
Neperka, neimanoma zaisti tikrai. Kur ten dvi valandas.... Pas mane per para nupirko viena pasiulyma, ty 10 puoksciu. Kur tas puokstes det?
Prieš 10 m.
Džonis Džonis
Aš atrašiau Ievai, ji parduoda po 30 ir po 50. Sakot neperka po 2 ar 10? Parduokit po 50, jei sakot, kad geriau :D Čia ne tik kad per porą val ar dieną, bet ir per 3 dienas niekas nenupirks.
Prieš 10 m.
Rodoma: