PRANEŠAME APIE KLAIDAS

Rodoma:
Labas ZK, prasau atkreipti demesi. Puoksciu pasiula zymiai didesne uz paklausa, tai ju nebeperka. Puokstes turim pirkt brangiau nei parduodam + reikia papildomu 20 monetu kad sukurt atvirukus. Pasakykit, is kur gaut monetu, jei puoksciu tieiog nebeperka (nera uz ka), kolekcines dalys visiskai nekrenta, uz atliktas uzduotis monetu neduoda... tai kaip pasiekt ta finisa? Butu visai idomus tas atnaujinimas, jei tai nebutu "misija neimanoma".....
Prieš 10 m.
Santa Liucija Labas, ZK, negales siuo klausimu, nes jam/jai giliai ... ir parduot pigiau ir pirkt brangiau cia vadinasi rusiskas biznis, o paziurejus kas yra kurejai schema labai paprasta :D, del kolekciniu daliu kritimo sutinku, net pasijungus sekmes eleksyra + pagreitinimo ir renkant deliu tukstanciais visko mazai krenta:) Net vargt neapsimoka, nes prizas tai mizernas, dekoru pilni sandeliai :D galetu juos supirkti uz auksa kurikai :D
Prieš 10 m.
Si uzduotis skirta tiems,kas gali "gyventi" fermoje.Zodziu nesamone.
Prieš 10 m.
Stanislava Narmontienė Pritariu.Kolekcines dalys nekrenta,o geliu puokstes neperka
Prieš 10 m.
visai nekrenta kolekciju dalys....dabar supratau kad jei visiems taip tai niekas neturi pinigeliu pirkti....gaunasi uzburtas ratas nei pastave perka nei tu perki....zaidimas baigtas...
Prieš 10 m.
Jonas Jonas jo dar taip nebuvo kad dalys taip nekristu
Prieš 10 m.
Kodel kai as noriu parduoti geles man mazesne kaina leidzia parduoti nei kaimynams, taip jie medeliu gali gauti daugiau o as maziau
Prieš 10 m.
Salva Nano Visi parduoda uz tą pačią kainą ir visi gauna vienodai - po 2 monetas uz vieną puokštę. Pavilijonas uzsimeta pelną uz tarpininkavimą paruodant.
Prieš 10 m.
Aida Paskevic aciu salva kad pirkai
Prieš 10 m.
Salva Nano Nėr uz ką
Prieš 10 m.
Manes neileidzia i zaidima,cia tik man vienai problemos?
Prieš 10 m.
Grįžti į žaidimą „Nanoferma“
Rodoma: