PRANEŠAME APIE KLAIDAS
Sveiki, parašykite savo user id numerius bei kiek aukso pirkote ir negavo vakar dieną. Patikrinsime ir pridėsime.
Prieš 10 m.
Tas, kuris sugrįžo...
Mano ID 2550000003484322906, aš pirkau vasario 16 d. 10 aukso už 0,29 Eur. (tuo metu vyko akcija, kurios metu perkamas auksas padvigubėdavo)
Prieš 10 m.
Sveiki, vakar 3 kartus pirkau aukso nanofermoje, bet aukso gavau tik du kartus - trečią kartą negavau kurį laiką jokio patvirtinimo, tik šiandien ryte sulaukiau žinutės, kad pinigai nuskaičiuoti. Bet po to pasitikrinau "Nanofermą" ir deja, to aukso negavau. Aišku, negaila man tų 0,29 euro centų, bet kam taip apiplėšinėt žmones tai nesuprantu.
Prieš 10 m.
Sveiki, vakar 3 kartus pirkau aukso nanofermoje, bet aukso gavau tik du kartus - trečią kartą negavau kurį laiką jokio patvirtinimo, tik šiandien ryte sulaukiau žinutės, kad pinigai nuskaičiuoti. Bet po to pasitikrinau "Nanofermą" ir deja, to aukso negavau. Aišku, negaila man tų 0,29 euro centų, bet kam taip apiplėšinėt žmones tai nesuprantu.
Prieš 10 m.
Rodoma: