PRANEŠAME APIE KLAIDAS
Netycia vykdidama uzduoti sukuriau ne meiles eleksyra o trasas valentino dienos ar butu galimybe atgauti trasom skirtus produktus jus tada galite pasiimti trasas?
Prieš 10 m.
ar cia man vienai taip nekrenta sventines kolekcijos dalys? per 4 valandas istisai kertant medzius ir skaldant akmenis iskrito tik 2 meskiukai.
Prieš 10 m.
Sveiki, kodėl vis dar Nanoje nėra naujų Valentino dienos užduočių, kai tuo tarpu Astroje jas jau prieš pietus gavo ?
Prieš 10 m.
Santa Liucija
Labas, tu geriau , ZK, netrugdyk, nes labai uzsiemes/uzsiemusi nuo neturejimo ka veikt :D, vistiek dabar tik turi viena pareiga parasyti apie atnaujinimus pries pat, arba po atnaujinimo paraso, kad buvo neplanuotas atnaujinimas, nes matyt pramiegojo ar dar ka veike :D gali geriau saves paklausti ko nors tai nors atsakyma gausi :D cia, ZK, isvis ijunge ignora ant musu problemu ir dingo kaip i vandeni :D
Prieš 10 m.
kodel man neatsidaro zaidimas nanoferma
Prieš 10 m.
Linas Lukosius
as tai pat negaunu aukso luito jau 2 metai. nors ir prasau kaimynu,bet ne karto ne vieno negavau. o uz auksa tikrai nepirsiu.
Prieš 10 m.
sveiki as negaliu padaryti vieno kvesto nes praso 20 auksiuku uz auksini luita.tas kvestas vadinasi sekmes ingridientai 3 ir praso sukurti puslaidininkiai. tikrai nepirksiu uz auksa to luito degul stovi nors penkis metus tas kvestas
Prieš 10 m.
Mantas Abramavicius
AsesuLiucija manau ji žino,tik bėda yra ta kad žaidžiantys per FB negali prašyti kaimynų, o kitas kelias tik pirkti už auksinius.Tik klausimas yra kodėl mes turime pirkti už auksinius tai ką kiti gali paprašyti pas kaimynus. Seniai į šitą klausimą atsakymo negauname ;(
Prieš 10 m.
Genute Lukosiene
as zaidziu ber feisbuka ir dar cia ne one yra kad gali paprasyti kaimynu ta broblema ir yra legva parasyti tau liucija kai esi jau pasidarius ta kvesta.
Prieš 10 m.
Liucija Liucija
sorry, nepagalvojau, kad tu per FB, tikrai didžiulė problema jums kuriant jaunystės eliksyrą ir senovės žinias ...
Prieš 10 m.
Vida ok Nicole
ne vien tai,Liucija.Kvailiausia,kad ir piktam negali sventiniu uzduociu ivykdyt be sielu,nes kaimynu nepaprasysi ko tau reikia...Ir jau sitiek laiko niekas nieko nedaro!Juk tarp zaideju gaunasi nelygybe vien todel,kad jie zaidzia per fb...
Prieš 10 m.
nebendrauju
bet ir zaidziant per one kazin ar gausi tai ko reikia nes kaikada pas mane pranesimu nerodo arba niekas nesivargina atsiusti tai ko reikia
Prieš 10 m.
Rodoma: