PRANEŠAME APIE KLAIDAS

Rodoma:
tai pat ir pas mane neveikia nanoferma error500 o kai paspaudziau ctrl5 ismete error404
Prieš 10 m.
uzpiso kada sutvarkysit niekaip ieit negalima per ta 
HTTP Status 500 -

type  Status report
message
description   The server encountered an internal error () that prevented it from fulfilling this request.

Apache Tomcat/6.0.35 
 ir laikus kosmose praziopsot taip galima sitiek piningu auksus pirkdamas sukisau,i db dar vieni nervai,jokios kokybes
Prieš 10 m.
Vida Virviliene nusibodo,kol ieini i zaidima,reikia valandos laiko,o kita karta ir ilgiau,gal jau norit mumis atsikratyti,tai taip ir parasykit
Prieš 10 m.
ŽK, kada planuojamas atnaujinimas? Norėtusi, kad iki to laiko sutvarkytumėt , kad žaidimas veiktų normaliai, o nenusukinėtumėt  aukso.  Ar jūs nemanot, kad laikas išplėtimus teritorijų daryti, o nebrukti bereikšmių užduočių? Patys peršat dekoracijas ir mes jas turim kraut sandėly? Atsibuskit, juk baigėsi šventės...Ačiū.
Prieš 10 m.
Nano Ferma :) bus prapletimai tik neaisku kada pas rusus pasiskaitinekit ir rasit viska ;)be to leisit siandien i ferma?tikrai atsibodot rase tuoj viskas gerai veiks bet jau pirmadienis ir pietus bet ieit i ferma neimanoma galvokit kompensaciju benkart ir uz kosmoso prarasta auksa!!!
Prieš 10 m.
Žaidimų Klubas Labas, atnaujinimas greičiausiai bus rytoj, dar tikslinuosi. Programuotojai dabar tvarko bėdas, aš taip pat labai tikiuosi, kad viską spės sutaisyti.
Prieš 10 m.
kodel neveikia?
Prieš 10 m.
Kas per S.......... ,kodel neileidzia i zaidima ?Kaip matosi ZK visai ant zaideju B.... padeje,jau tikrai baigiat uzp.......... .
Prieš 10 m.
Grįžti į žaidimą „Nanoferma“
Rodoma: