PRANEŠAME APIE KLAIDAS

Rodoma:
Zaidimu klubas, kelkis ir uzteks gerti, tvarkykit zaidima susnos, uzpisot jau su nesamonem savo, kaip ruosiates kompensuot? nors ka jus ubagai kompensuosit, tik pyzdint jums viska is musu. Isgamu zaidimas su debiliskais administratoriais ir zaidimu klubu kuris niekam tikes!!!
Prieš 10 m.
Jolanta Boubakour tikrai taip jau uzp..... kad gal galetumet mano nanoferma perkelt i astro ten nors prasymai veikia ir jei buna tvarkymai yra pranesama kuom skiriames mes nuo astro juk tas pats zaidimas o cia uzejo ir neleidzia dingo be zinios
Prieš 10 m.
Ruta Saule pastebejau toki dalyka,eini i zaidima randi erora,iseini ,eini antra kart ir atidaro,bet ne ispirmo karto........
Prieš 10 m.
išskleisti kitus 5 komentarus
Vytautas Urbonas Manau, dabar visai praverstu si nuorodele:D
Kai turesiu laiko reiks prisesti ir paieskoti is naujo.
Prieš 10 m.
sveiki, kodel neileidzia i nanoferma?
Prieš 10 m.
HTTP Status 500 -

type  Status report
message
description   The server encountered an internal error () that prevented it from fulfilling this request.

Apache Tomcat/6.0.35
Prieš 10 m.
sveiki kaip jus siunciat medziagas draugams?
Prieš 10 m.
Nu ką man neleidžia padidinti žaidimo lango, kaži kodėl?
Prieš 10 m.
Grįžti į žaidimą „Nanoferma“
Rodoma: