PRANEŠAME APIE KLAIDAS
sveiki. kodel neileidzia i nanoferma? raso, kad klaida 502
Prieš 10 m.
Noriu paklausti nuo kurio lygio galima tureti naujokui kosmosa?
Prieš 10 m.
Regina Jankauskiene
nu as supratau kad tureti savo kosmoso,o pradeti zaisti kosmose kazkur nuo 20 lvl,kaip uzduotis atlieka ,ar greit ar ne...:)
Prieš 10 m.
ZK, nuo spalio 16 nera jokio atsakymo, jus ten ka isdveset visi ar ka? kitu zodziu nebeturiu......net i muila nebetinkat tokiu savo elgesiu . as ka ? raupsotuoji??????????o mano ekspedicijos dalyviai kuo cia deti????????????????????????????????????????????????????????????
Prieš 10 m.
Rodoma: