PRANEŠAME APIE KLAIDAS

Rodoma:
sveiki. kodel neileidzia i nanoferma? raso, kad klaida 502
Prieš 10 m.
Ramunė Aaa snd naujos uzduotys. gal del to?
Prieš 10 m.
kodel nepasileidzia nanoferma
Prieš 10 m.
Noriu paklausti nuo kurio lygio galima tureti naujokui kosmosa?
Prieš 10 m.
Regina Jankauskiene nuo 70 lvl
Prieš 10 m.
Gudruna 69 Mmmm buti tik nariu o ne vadovu nuo 70, negaliu patiketi
Prieš 10 m.
Regina Jankauskiene nu as supratau kad tureti savo kosmoso,o pradeti zaisti kosmose kazkur nuo 20 lvl,kaip uzduotis atlieka ,ar greit ar ne...:)
Prieš 10 m.
Gudruna 69 Mmmm aisku, aciu uz info.
Prieš 10 m.
ZK, nuo spalio  16 nera jokio atsakymo, jus ten ka isdveset visi ar ka? kitu zodziu nebeturiu......net i muila nebetinkat tokiu savo elgesiu . as ka ? raupsotuoji??????????o mano ekspedicijos dalyviai kuo cia deti????????????????????????????????????????????????????????????
Prieš 10 m.
sveiki, kodel neileidzia i NANOFERMA? Raso klaida 503
Prieš 10 m.
r,ramute labas kudel neleidzia i ferma
Prieš 10 m.
Grįžti į žaidimą „Nanoferma“
Rodoma: