PRANEŠAME APIE KLAIDAS
Kodel negaliu ieiti i one?Meta puslapyje klaida. Nematau nieko nei draugu, nei zinuciu.
Prieš 10 m.
Dovydas Nesvarbu
ejau per chroma,irasiau zaidimo pavadinima ir imete i uki.foruma matau,bet srauto ne,tad kaimynu prasymu plaktukams,luitams ir t.t. negaliu issiust
Prieš 10 m.
kodel man neleidzia issiust, net parasyt zinutes kaimynei(AUSRA)- meta klaida,- dar kaimynui (Zaidziu nano ferma) ir kaimynei (AS),- visiems kitiems galiu rasyt zinutes
Prieš 10 m.
Vita Vita
As negaliu ieit i srauta, i zinutes, i savo anketos duomenys... tik ferma ir forumas....
Prieš 10 m.
Liucija Liucija
panašu, kad daugumai taip, aš iš papildomų net sau negaliu atsisiųsti prašymo, dabar netyčia karbonadą vienam pasiunčiau, bet jaučiu dabar vėl neįleis KLAIDA
Prieš 10 m.
kaip ce suprasti?? niekaip negaunu miltu issityrinet uzduocei. raso,kad galima gauti atliekant veiksmus pas kaimynus ir pas save. bei paprasyti kaimynu,bet negaunu ne vieno kaip puse metu???
Prieš 10 m.
Labas ZK, negaliu priimt draugauti,meta klaida, taip pat negaliu priimt dovanu one.lt (ne fermoje). Patikrinkit prasau
Prieš 10 m.
Rodoma: