PRANEŠAME APIE KLAIDAS

Rodoma:
nuo kada sandelinem dovanom uzdetas limitas,- man nuiminejant energijos paketus, ar siaip sandelines dovanas, pas paudus " atsilyginti" pastoviai soka lentele(zaidejas nebegali gauti situ dovanu),- ka tai turetu reikst?
Prieš 10 m.
Liucija Liucija čia tik su siurprizais kas pasižymėjęs papuola į tą būrį, rytoj nebebus tokių fintų :)
Prieš 10 m.
sakykit prasau ar pas visus is gyvunu nauda galiu sakyti kad nulis....paseri 20 vistu kiausine nevieno....taspats ir su kitais gyvunais ....ydomu tai kiek reikia ju prisigaminti ,kad rasti nors viena ??? kur valdzia darykit kanors ir nustokit tyciotis .kiek gi galima
Prieš 10 m.
Krenciene Lina kartais ir man taip buna, arba nusiperku 3 miskus ir nei vieno medzio mutanto ....
Prieš 10 m.
Ramunė Aaa buvo, kad tris dienas seriau bites - kol gavau 2 korius.
Prieš 10 m.
išskleisti kitus 5 komentarus
Mindaugas Jonuskis cia Liucija prisimine pradzia, kai nebuvo nei darziniu, nei klonu, , o jaunystes eleksyro negalejo padet i sandeli-tda ir atkaldavov visa para-buvo tikra katorga, bet istverem, db jei nestrigtu tai gali zaist savo malonumui
Prieš 10 m.
ku-ku!Kame reikalas-kodel error 502?Jau dabar isbandot rytojaus atnaujinimus?
Prieš 10 m.
Vida ok Nicole ir tie trukdziai buvo tik del to,kad ikist reaktyvine kuprine pirkti uz ta pacia kaina,kaip ir parduotuvej?Super galimybes,o rezultato nulis!
Prieš 10 m.
Mindaugas Jonuskis pritariu,-kuriu galu kaisioja visokias nesamones uz auksa, lyg mes patys nemoketumem reikalui esant, paspaust parduotuves
Prieš 10 m.
Vida ok Nicole ar cia pas mane viena tokios nesamones,kad negaliu lango pasidindint tiek nanoj,tiek piktam?
Prieš 10 m.
Indrė Indrė as tai galiu padidint
Prieš 10 m.
Tai ar sutvarkysit zaidima,kad galetu normaliai zaisti???!!!  Nu  kiek galima? Bandot musu kantrybe?
Prieš 10 m.
Stanislava Narmontienė Labas.Taip ar tvarkysit.Paejo savaite ir nuo mano rasymo,bet niekas negereja.Todel manau,kad jau laikas.Ir jokio atsakymo is ZK.
Prieš 10 m.
ZK, jau 3 savaitė, jei ne mėnuo, kai negaliu sukoplektuot kosmoso komandos. Ar, galų gale bus kas nors sugalvota, kad ateitų nauji zaidėjai? Negaunu jokių prašymų prisijungt prie komandos, kada tai pasikeis?
Prieš 10 m.
Nijole Mankauskiene prasyk ko nors asmeniskai,kad ateitu ir pasiustu prasyma,nes siaip lauksi amzinybe,kol kas pasikeis ar pasiprasys i komanda...
Prieš 10 m.
Mindaugas Jonuskis pritariu salvos nuomonei
Prieš 10 m.
Grįžti į žaidimą „Nanoferma“
Rodoma: