PRANEŠAME APIE KLAIDAS
labas, ZK, o kas girdet del ateiviu sventyklos saloj? ir del prasymu, kad rodytu kas praso, nes yra tokiu kurie siuncia prasymus, o atgal nieko nesiuncia :)
Prieš 10 m.
Auksė Nesakysiu
Pritariu del ateiviu sventyklos saloj. Kodel ŽK ignoruoji si klausima ar su klausa blogai?
Prieš 10 m.
Žaidimų Klubas
Aukse.... :)
Vaaaska, dėl šventyklos na sake bandys padaryt taip kaip jūs norit, bet nu čia ne prioritetinis klausimas pas juos, tad aš tikrai nežinau, kada tas įvyks :) Aš vis užklausiu jų, kad nepamirštų. Dėl prašymų taip pat.
Vaaaska, dėl šventyklos na sake bandys padaryt taip kaip jūs norit, bet nu čia ne prioritetinis klausimas pas juos, tad aš tikrai nežinau, kada tas įvyks :) Aš vis užklausiu jų, kad nepamirštų. Dėl prašymų taip pat.
Prieš 10 m.
Santa Liucija
ZK, o tu vis jiems primink primink ir pasiadarys cia prioritetiniu klausimu, mes be atnaujinimu pabut galim, cia tikrai ne prioritetas :D, jiems prioritetas yra ikist 2 atnaujinimus vienu metu, kad viskas strigtu ir zaidejai kistu auksa :D, bet tu jiems vis primink, kad tu esi ir mes prasom prasom, kad sutvarkytu :))
Prieš 10 m.
Sveiki, keletą dienų negalėjau prisijungti, prašau atleidimo :) Kaip dėl žaidimo veikimo? Šiandien prašiau, kad patikrintų ir sužiūrėtų, kas negerai. Ar valdymas jau geresnis? Ar vis dar sunkiai žaidžiasi?
Prieš 10 m.
vycka Nesvarbu
popelė brongiuoji, mano a.a. tėvelis mamai sakydavo, mamytieli, pasišerk gyvulius, išvirk valgyti ir eik atsigulti, sirk ir gydykis, taip ir jums :)))
Prieš 10 m.
Santa Liucija
man irgi viskas normaliai :) jokiu problemu nemaciau, tik klono trasos bludija, klonuoji pora augalu ir vel is naujo turi eit i sandeli imt tas klono trasas, dar nuo senai senai nesutvarke tu trasu veikimo :DD
Prieš 10 m.
Ar kas nors tvarkys zaidima? Jomajo! Neimanoma zaisti!!!!
Prieš 10 m.
Nauja nesamone: trecia diena seriu bites ir negaunu nei vieno korio. tikrinkit kas ne taip ID (Ramune) 2797000003451094729
Prieš 10 m.
vycka Nesvarbu
bites pradėk šerti, kai esi 5-6 greičio lygyje, tada iškrenta kai reik užduočiai
Prieš 10 m.
ar cia man ar visiems taip sunkei valdosi zaidimas
Prieš 10 m.
Ramunė Aaa
man taip pat sunkiai. kol nepasididini alngo per visa ekrana - dar puse bedos, o jei pasididini - velniop - niekas beveik neveikia... uz... laukt kol sureguoja.
Prieš 10 m.
Rodoma: