PRANEŠAME APIE KLAIDAS
kam rasot kad galima paparasyt jaigu to padaryti negalima!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gal sutvarkysit viena kart kiek galim mes prasyt. ar musus prasymai jum nieko nereiskia jum tik kad auksa zmones pirktu .jaigu nesugebat sutvarkyt pasikoncultuokit su kitu zaidimu kurejais
Prieš 10 m.
Jolanta Boubakour
pritariu pilnai jau seniai rasem neveikia prasymai tvarko jums reikia metu kad ka nors iki galo sutvarkytumete ir idomu ka dabar jie tvarko turbut ateiviu sventykla :)))
Prieš 10 m.
Žaidimų Klubas
Labas, tarp kitko tvarko prašymus :) Kaip tik penktadienį kalbėjome su kūrėjais dėl to. Kaip supratau sunku surasti problemos šaknis, bet reikalai juda į priekį.
Prieš 10 m.
kodel neleidzia pirkti avides? raso jog truksta pinigu. avide kainuoja 112393, o pas mane 312647. kame reikalas?
Prieš 10 m.
Sveiki ZK,noreciau suzinoti paprasta dalyka.Kodel nusipirkus ( pvz.riedi ) uzsiraso nuomos laikas 24.00 val,bet tegali naudotis vos 12 val.JKodel tokios nesamones ?????
Prieš 10 m.
ZK, turiu pasiulyma padidinti dienos dovanu limita arba isvis ji panaikinti, o to dabar tik 9999 , butu malonu, kad pasiulytum kurejams :) Gal ka girdejai ir del Ateiviu Sventyklos?:)
Prieš 10 m.
Vida ok Nicole
ir dar pasiulymas tarp tokiu nauju kolekciju,kad butu bent vienas naudingas priedas-energija,saldainiai ar patirtis...o dabar simtai bilietu i skrydzius ir velniam jie tokiais kiekiais reikalingi?
Prieš 10 m.
Žaidimų Klubas
Labas, perdaviau visus siūlymus. Dėl šventyklos kol kas jokių žinių, kadangi yra svarbesnių darbų, šis task'as vis nukeliamas.
Prieš 10 m.
Santa Liucija
Na koks svarbesnis yra darbas? paleist per riboto laiko "betiksles" uzduotis? siaip manau daug kam yra aktualu del Ateiviu Sventyklos, jeigu nesunku uzklausk vel ir del sventyklos :)
Prieš 10 m.
Liucija Liucija
sutinku su Avarija, kau pati norėjau rašyt :) geras kolekcijas superka, o tos bereikalingos, kurių pagesintos tik po 4 štukas, kabo, tegul nors bet ką duoda , bet tegul superka, bet jos visiškai nereikalingos ir misiją pradėjus, kurių velnių jie tas bilietų kolekcijas iš vis įkiša
Prieš 10 m.
ar aš viena tokia kluika, kad nerandu atnaujinimo ? išmeta tik paveikslėlį ir kvit ir taip visose anketose, kas čia dabar ???
Prieš 10 m.
Vida ok Nicole
yra globaliniai ekspedicijos tikslai valdymo centrui gerinti,kad galetum likusias zemes pirkti.
Prieš 10 m.
Santa Liucija
Kad ispejai labai gerai, bet atnaujinimas labai didelis :D, nes tarkim norint pagerint dabar pletros centra reikia tureti 100000 patirties, o jos nera is kur gaut labai :D, o kiek ten tobulint pastatu reik tai kitiems ten ir metams i prieki uzduotys :D, o tu sakei mazas atnaujinimas :D
Prieš 10 m.
Rodoma: