PRANEŠAME APIE KLAIDAS

Rodoma:
Sveiki, pirkau žaidimo "NanoFerma" kreditus"auksą". Du kartus po 75 kreditus, kadangi vyksta akcija tai per pirmą kartą gavau 150 "aukso", o kai pirkau antrą kartą, pinigai iš sąskaitos dingo, o aukso negavau. Tai kame čia problema ? ir ar aš gausiu auksą ?
Prieš 10 m.
Liucija Liucija nurodyk savo ID, tada ŽK galės patikrinti ir tikslų laiką kada pirkai
Prieš 10 m.
Dominykas Švedarauskas Kur man rast savo ID ? ir keino id ? žaidimo ?
Prieš 10 m.
vycka Nesvarbu savo asmens kodo tikrai nereikia rašyt :) juk parašiau pokalbiuose kaip rasti ir kaip čia parašyti
Prieš 10 m.
Dominykas Švedarauskas ID (Dominykas Švedarauskas) 2959000003673380774
Prieš 10 m.
Žaidimų Klubas Sveiki, kaip suprantu negavote išvis antrą kartą pirkto aukso? Ar tik papildomų 75? :)
Prieš 10 m.
Dominykas Švedarauskas Taip negavau išvis antrą kartą pirkto aukso. :)
Prieš 10 m.
Dominykas Švedarauskas Labai norėčiau auksą atgauti. :)
Prieš 10 m.
kada sutvarkysit prasymus kiek galima prasyt
Prieš 10 m.
Žaidimų Klubas Paprašiau dar kartą kūrėjų, kad patikrintų.
Prieš 10 m.
lba vakara tai kur tie atnaujinimai piktam ir nanofermoj?
Prieš 10 m.
Santa Liucija Nanofermoj tai atnaujinimas yra kosmose :)
Prieš 10 m.
Sveiki, gal kas nors jau esate ivykde visas bendradarbiavimo centro uzduotys ir gal galite pasakyti ar yra duodama 24 energijos, kaip buvo ankstenese uzduotyse?
Prieš 10 m.
Salva Nano Ne, tokio prizo nėra šįkart.
Prieš 10 m.
gaudeo vitae Aisku, aciu uz atsakyma. Gaila, kad nera.
Prieš 10 m.

Kosmoso informacijoje r ašo, kad tyrėjo statusas automatiškai suteikiamas nuo 30 lygio ir 170   naudingumo koeficiento. Tai kodėl aš vis dar asistentas ir nieko negaliu dirbti, jei mano lygis 48 ir naudingumas jau 900. Gal jau galėtumėte sutvarkyti, kiek galima laukti. Tai kaip tas Jūsų parašymas „automatiškai“ veikia .
Prieš 10 m.
Salva Nano Reikia ziūrėt į savaitės, o ne bendrą naudingumą ;)
Prieš 10 m.
Kosmonautas Kosmonautas asistentas tai vadovo pavaduotojas,juo tave paskyre pats vadovas,pakol neatleis is siu maloniu pareigu,tol nebusi tyreju:D asistentas gali viska dirbti,nebent maisai,gal tu astronautas vis dar???:)
Prieš 10 m.
Salva Nano Man atrodo, kad susipainiojo ir turėjo galvoj "Astronautas" :)) Nors kas ten zino...
Prieš 10 m.
SIDABRA Sidabra Tikra tiesa , vis dar astronautas
Prieš 10 m.
Regina Jankauskiene matyt retai lankais kosmose,prisijunk per diena kelis kartus ir tapsi tyreju:)
Prieš 10 m.
Grįžti į žaidimą „Nanoferma“
Rodoma: