PRANEŠAME APIE KLAIDAS
Atiduokit po žebenkštį...............
Prieš 10 m.
Ramunė Aaa
kada bus grazintos zebenkstys? po 1 pasisavinot, o kas mums? zaiskit durneliai - nervuokites kad spetumet, o mes pazvengsim ir tiek?
Prieš 10 m.
Žaidimų Klubas Atnaujinimas nukeltas rytojui, antradieniui 08-18d.
Prieš 2 val.
Prieš 10 m.
Santa Liucija
O cia ateit ir pranest sunku :D, atnaujinimas bus nukeliamas dar kasdien nepranesus, nieko pasikankinkit, vistiek jiems giliai p.ch.i ant musu :D puse dienos, kaip idiotai laukem atnaujinimo, o tie sau tyli subines surauke ir nesiruosia kompensaciju duot, nu gal kaledoms vel galetu duot po dideli energijos paketa, nes tokias kompensacijas reik uzsidirbt :D
Prieš 10 m.
Liucija Liucija
šiais metais ir su vidutiniu turėsim džiaugtis, jei iš vis duos :)))) tegul paspringsta jie mūsų kompensacijomis
Prieš 10 m.
Santa Liucija
ZK, bet butu gerai ir cia ateit pranest, nes apie atnaujinimus, mes ten komentuot negalim, o laukiam cia informacijos :)
Prieš 10 m.
Sveiki vel pradejo dingti kaimynai kiekviena karta prisijungus dingsta po kelis.
Prieš 10 m.
Santa Liucija
Zinok nieko naujo nepasakys, pas mane jau virs 400 kaimynu dingo, o nauju kazko nelabai atsiranda :D
Prieš 10 m.
Nezinia Neklausk
va.va,pas mane jau virs 600 dingau:))) kas kad sakai? cia gaunas-suns balsa...? ale,kad nepanasus mes cia i cucakus kaip ir....
Prieš 10 m.
Uzpisa tokios nesamones, sunku ateit ir parasyt, atsiprasome, musu dalbajobai kurejai suklydo ir atnaujinimas bus nukeltas arba ryt arba poryt, nes truputi pergere tie idiotai!!!
Prieš 10 m.
vycka Nesvarbu
jei jie tebepila, tai ir ŽK nepraneša, ji tiek pat žino kiek ir mes, todėl ir nesirodo matomai :)
Prieš 10 m.
Santa Liucija
zino daugiau negu mes, tyli apie visus dalykus negerus, kad ir zebenksciu dingima :D
Prieš 10 m.
Nezinia Neklausk
apie zebenkstukus tyliu,niek nezino,tik snd grizau:) uzjauciu visus,ka apipypino... pas save radau 3.
Prieš 10 m.
Rodoma: