PRANEŠAME APIE KLAIDAS

Rodoma:
kas girdeti del klono masinos prizu?
Prieš 10 m.
Žaidimų Klubas Kol kas nieko, praeitą savaitę negavau atsako.
Prieš 10 m.
Valentinas Kasparavicius vakar vel paleidau klono masina - ir vel uzstrigo, gavau energija pinigus ir kitus daiktus kurie krenta is klono masinos. papildomu prizu renkant bonusus vel nejo rink. tai dabar vel maziausiai savaite laukti ir vel nieko?
Prieš 10 m.
Valentinas Kasparavicius ne is tos anketos parasiau. man buvo uzstrige - ne valentinui. :) ID (Ramune) 2797000003451094729
Prieš 10 m.
nu i .... vietoj pasisveikinimo, šiandien jau antrą kartą įsūdė už auksą dabartinės misijos sėklas, imu iš sandėlio akmenis, spaudžiu, kad pastatyt, o man vietoj akmenų sėklas už auksą, pirmą kartą slyvas įsūdė, antrą dar kažkokias, seniai esu pabaigus misiją, nereikalingos jos man, pirmą kartą nutylėjau, bet kai antrą - velniop tokias pečkurių  aferas, grąžinkit auksą, pasiimkit tas sėklas !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Prieš 10 m.
pasiunciau klona ir viskas pritemo ir uzstrigo, negavau nieko.. galetumet bent atstatyt pakartojimui,jei nieko nekompensuojat
Prieš 10 m.
Augis Mano man irgi uzstrigo,kaimynu daug,puse valandos paleides gaudydavau visoki gera.. buciau ir as nieko pries gauti kazkokia kompensacija
Prieš 10 m.
Žaidimų Klubas Sveiki, perkrovus puslapį bonusai neprisiskaičiavo?
Prieš 10 m.
Ramunė Aaa man vakar buvo tas pats. negavau toksinu, neonu, aliuminiu, rudos. perkrovus nepridejo nieko.
Prieš 10 m.
nesuprantu neina kosmuse bendraut zinutemis isitrina,komanda dirba ne kas reikia
Prieš 10 m.
Žaidimų Klubas Dingsta žinutės?
Prieš 10 m.
ingrida kizale 50 y 50 jau snd atsirado
Prieš 10 m.
ingrida kizale 50 y 50 ir vel dingo zinutes
Prieš 10 m.
ingrida kizale 50 y 50 tai kaip man su komanda bendraut visai jie nesamones kuria ko seniai nereik bereikalo medziagas naudoja
Prieš 10 m.
paleidau klono masina - uzstrigo. negavau visu papildomu prizu renkant bonusus. DARYKIT KA NORS.
Prieš 10 m.
Pau . as taip pat...adminai,ka manai?????
Prieš 10 m.
Virginija Žarnauskienė Mano klonas taip pat užstrigo pas kaimynus. Gal kas skaniai vaišina ir niekaip negįžta?
Prieš 10 m.
išskleisti kitus 6 komentarus
Ramunė Aaa va, va, priskaiciuotu bonusu ir negavau ne vieno.
Prieš 10 m.
Grįžti į žaidimą „Nanoferma“
Rodoma: