PRANEŠAME APIE KLAIDAS
kaip žaisti ,kad nėra kaimynų, o užduotys -nueiti pas kaimynus ?
Prieš 11 m.
labas rytas, man po jusu vakarykscio atnaujinimo nbrodo katino,-jau seip neina jo suganyti, o db isvis papildomu prizu nbsurenku,-niekad negalvojau, kadman jo taip truks,- grazinkit mano katina:]]]]]]]]]]]]]]
Prieš 11 m.
idomu ar pas mane viena kolekcijoje ateiviu dovanos prie prizo nieko nera tik parasyta prizas ? :D
Prieš 11 m.
NERA KAIMYNU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ID(///Aurishaz*)2361000002377009204
ID(///Aurishaz*)2361000002377009204
Prieš 11 m.
///Aurishaz*
kam tie atnaujinimai ir kam tos naujos uzduotys jei be kaimynu ju atlikt vistiek negalima...
Prieš 11 m.
ZK, turim puiku pasiulyma kurejams, gal galetu ateinanciuose Tyrimu Centruose sugalvot prizus tokius: Issaukimo trasos vilkams, paskui Issaukimo trasos sniego zmonems, sekantis TC galetu but jau geresnis su Issaukimo trasos medziams mutantams, paskui butu gerai tokios naudingos trasos kaip tarkim "paprastu gyvunu paserimas(cia nesinaudotu sukaupta energija, tarkim 3 vnt), paskui butu gerai akmenu skaldymo trasos (3vnt nenaudojant energijos) nerealus butu prizai, nes jau ir kirtimo trasos buvo, o vat akemnims ir gyvunams dar nebuvo, gal kurejai atsizvelgtu i tokius vertingus prizus?:))
Prieš 11 m.
Ramunas Ramas
100% pritariu kolegai ir papidysiu,kad dar galetu buti tokios stebuklingos trasos,kaip tarkim augalu sodinimas ir ju nurinkimas(energijos irgi nesinaudotu:))
Prieš 11 m.
Vida ok Nicole
Isvada tokia-trasos vadinamos "Jaunystes eliksyru su pagerinimu"-viska pats dirba,o tu tik stebi procesa ;)
Prieš 11 m.
Rodoma: