PRANEŠAME APIE KLAIDAS
Aš iš vis gal per 3 savaites tik 1 kartą teatgavau kaimynus, turėjau daug, o dabar neliko nei vieno. Galėtumėte kažką dėl to daryt, nes jau atsibodo.
Prieš 7 m.
Jurgita aaa
o kas trukdo pasikviesti nauju, mes visi taip darom, ir baigiam atsigaut, negalim kviest tik tu kurie jungiasi cia per FB, bet yra tikrai daug zaidzianciu per one. lt anketas. tam ir emailus rasom
Prieš 7 m.
Šiandien kaimynai trumpam atsirado ir įkėlus naują žaidimą dingo. Gražinkite kaimynus
Prieš 7 m.
vel dingo kaimynai
Prieš 7 m.
Jurgita aaa
kaimynu neturim jau daugiau nei tris savaites, visi kvieciam per one.lt anketas, is naujo.
Prieš 7 m.
Ela Drago
tai šiandien kaimynai užlūžo, rytoj kas nors vėl užlūš, ar ne geriau būtų iškart kraustytis į draugą, jei jau nebėra kam tvarkyti problemų šitame portale?
Prieš 7 m.
Katukas Katukas
One.lt kaimynai neuzlūzo - kvieskitės į one.lt draugus ir turėsite, tai principas tas pats kaip ir draugas.lt.
Čia neveikia kaimynai tiek, kiek buvo sukurta papildomai - kaimynų kvietimo juosta, per kurią galėjo susidraugauti papildomai fb ir one.lt zaidėjai, ko draugas.lt neturėjo ir neturi.
Čia neveikia kaimynai tiek, kiek buvo sukurta papildomai - kaimynų kvietimo juosta, per kurią galėjo susidraugauti papildomai fb ir one.lt zaidėjai, ko draugas.lt neturėjo ir neturi.
Prieš 7 m.
Ela Drago
na, jei kaimynai neužlūžo, tai anketa užlūžo:D, DU KAIMYNUS PAVYKO PASIKVIEST, trečią bekviečiant panoro įitikinti, ar ne robotas, suvedžiau skaičiukus o jie vis kitus meta ir niekur neleidžia, galima visą dieną taip žaisti, čia naujas žaidimas vadinas?
Prieš 7 m.
Jurgita aaa
po dvieju tikrai nemeta tos lenteles, po kokiu 20 kvietimu meta, bent jau man, :)
Prieš 7 m.
Rodoma: