PRANEŠAME APIE KLAIDAS

Rodoma:
kitiems grazino kaimynus,man negrazino
Prieš 7 m.
Gintarė Kanišauskaitė Man ir negrazino
Prieš 7 m.
Ne nu niekaip negryzta kaimynai. Ar isvis besutvarkys kada nors ar ne? kiek galima zmones nervinti? Kuo greiciau spreskire sita beda
Prieš 7 m.
Kur mano draugai
Prieš 7 m.
Dingo kaimynai
Prieš 7 m.
Tai jei jungiuosi per FB, tai jau niekada neveiks? tai ką daryti???
Prieš 7 m.
Salva Nano Per fb viskas veikia.
Prieš 7 m.
Ieva Pauliukaitė tai kas tada pas mane negerai, jei neveikia???
Prieš 7 m.
Džonis Džonis Tik jūs galit matyt, kas negerai ;)
Prieš 7 m.
Ieva Pauliukaitė negerai tai, kad neužkrauna žaidimo.

Prieš 7 m.
Grįžti į žaidimą „Nanoferma“
Rodoma: