PRANEŠAME APIE KLAIDAS
kitiems grazino kaimynus,man negrazino
Prieš 7 m.
Ne nu niekaip negryzta kaimynai. Ar isvis besutvarkys kada nors ar ne? kiek galima zmones nervinti? Kuo greiciau spreskire sita beda
Prieš 7 m.
Tai jei jungiuosi per FB, tai jau niekada neveiks? tai ką daryti???
Prieš 7 m.
Rodoma: