PRANEŠAME APIE KLAIDAS

Rodoma:
kas svarbiause tai neina naujai rinkti , ei MASTERI grazink kaimynus jtjm !!
Prieš 8 m.
kasnors reaguosit i savo klaidas del kaimynu????????????????????
Prieš 8 m.
Dingo visi kaimynai? Ir ne man vienai:( Grąžinkit kaimynus:(
Prieš 8 m.
Sveiki, jau kokias dvi savaites neatsiranda mano draugai zaidime nano ferma. ju buvo apie 250, dabar like tik 2. butu gerai kad sutvarkytumete tai. aciu
Prieš 8 m.
Mielas administratoriau,prasau grazinti kaimynus,kurie dingo.Aciu.
Prieš 8 m.
Grįžti į žaidimą „Nanoferma“
Rodoma: