PRANEŠAME APIE KLAIDAS
Mane tai buve kaimynai pradejo lankyt jau , tai manau lazla tvarko :) Laukiam labai , yra uzduociu, kad be kaimynu negalim.O ir medziagu reikia , bukit geri
Prieš 8 m.
Manau, kad tie kaimynai atsiras, bet, kad zaidimui galas irgi aisku. Dar bus aukso papildymas. griebkirt, DDD ;
Prieš 8 m.
Rodoma: