PRANEŠAME APIE KLAIDAS

Rodoma:
Mane tai buve kaimynai pradejo lankyt jau , tai manau lazla tvarko :)  Laukiam labai , yra uzduociu, kad be kaimynu negalim.O ir medziagu reikia , bukit geri
Prieš 8 m.
kodel nera draugu dingo virs 100 draugu
Prieš 8 m.
matyt atostogauja,kad per one vis dar nera kaimynu
Prieš 8 m.
Manau, kad tie kaimynai atsiras, bet, kad zaidimui galas irgi  aisku. Dar bus aukso  papildymas. griebkirt, DDD ;
Prieš 8 m.
Mazute Nesvarbu Kam tas auksas tada jei zaidimas dings :D
Prieš 8 m.
atiduokit kaimynus, nera ne vieno kaimyno. kas cia per pokstai
Prieš 8 m.
Grįžti į žaidimą „Nanoferma“
Rodoma: