PRANEŠAME APIE KLAIDAS
Na gal atsipeikes ir sutvarkys klaidas , isties be kaimynu ne kas. Juk pasipelono , ne vienas perka ir ta auksa ir tt., tiek investuta , kad ir laiko. Dziaugtusi ir rupintusi . Labai laukiam , kada sutvarkysit !!!
Prieš 8 m.
nesuprantu dingo kaimynai po paros atsirado, snd vel visi dinge?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gal pagaliau pradekit tvarkyt viska normaliai?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Prieš 8 m.
Visų kaimynai dingo ir jie mūsų žinučių neskaito. Sėdi mokinukas, užsidirba kelis eurus i jam į viską nusispjauti, nes klaidų taisyti jis nemoka. Turbūt pastebėjot kiek metų nėra jokio admino, kuris bendrautų su žaidėjais. Nepirkim nieko už auksą, tai gal pajus.
Prieš 8 m.
Rodoma: