PRANEŠAME APIE KLAIDAS

Rodoma:
kas norit y kaimynus mane paimkit man ir zaurai apmazejo kaimynu tik 80 liko is 200 ar 300 simtu nepamenu.  [email protected] cia jausu kol sutvarkys menuo praeis jai sutvarkys aplamai
Prieš 8 m.
Sveiki mano is 400 kaimynu beliko 32! kur kiti dingo? Auu-uu!
Prieš 8 m.
Asta Rugi mano kaimynai taip pat kazkur emigruoja
Prieš 8 m.
Vilma Grybiene ir mano kaimynai dingo
Prieš 8 m.
labas kada atsiras kaimynai
Prieš 8 m.
Dingo visi kaimynai, neįmanoma įvykdyti užduočių.
Prieš 8 m.
Ir mano beveik visi kaimynai kazkur issikrauste...
Prieš 8 m.
Grįžti į žaidimą „Nanoferma“
Rodoma: