PRANEŠAME APIE KLAIDAS
Na kaimynai matyt visiems dingo. Cia taip ...Ir ant kalno pliko kelios apykreives puseles teliko. DDD)
Prieš 8 m.
Jurgita aaa
kazkas ten vyksta su tuo prisijungimu per FB, negali zaidejai prisijungt, o dabar dar kaimynams kapec, luzta viskas, cia adminai tikriausiai maljorkoj deginasi
Prieš 8 m.
atiduokit kaimynus!!!!!
Prieš 8 m.
Rodoma: