PRANEŠAME APIE KLAIDAS

Rodoma:
Na kaimynai matyt visiems dingo. Cia taip ...Ir ant kalno pliko kelios apykreives puseles teliko. DDD)
Prieš 8 m.
Zita :) Kiek suprantu dingo mano visi kaimynai,kurie jungiasi per facebook.
Prieš 8 m.
Jurgita aaa kazkas ten vyksta su tuo prisijungimu per FB, negali zaidejai prisijungt, o dabar dar kaimynams kapec, luzta viskas, cia adminai tikriausiai maljorkoj deginasi
Prieš 8 m.
išskleisti kitus 5 komentarus
Irma žiugždaite bet k\aip juos visus senus susirast juk kiti be vardu
Prieš 8 m.
atiduokit kaimynus!!!!!
Prieš 8 m.
Jolanta Pazemeckiene is 600 liko144
Prieš 8 m.
bet bet pas manes 80 kaimynu liko is kaskur 300 grubai :D prasom tvarkyti
Prieš 8 m.
kas cia darosi kaimynai dingo kaip imanoma zaist kai vyksta sitaip
Prieš 8 m.
Kur dingo kaimynai? liko tik profesiorius ir dar 3 ar 4 kaimynai
Prieš 8 m.
Grįžti į žaidimą „Nanoferma“
Rodoma: