PRANEŠAME APIE KLAIDAS
Sveiki kodel neileidzia i nanoferma:( rodo pilka fona ir tiesiog neveikia .... o plius reikia siust vaisius varzyboms , pabaigt ta pili ir vat neveikia ....
Prieš 8 m.
Labukas ir mano kaimynai dingo liko tik du .Aciu jeigu sugrazinsit
Prieš 8 m.
Rodoma: