PRANEŠAME APIE KLAIDAS

Rodoma:
dingo kaimynai
Prieš 8 m.
Sveiki kodel neileidzia i nanoferma:( rodo pilka fona ir tiesiog neveikia .... o plius reikia siust vaisius varzyboms , pabaigt ta pili ir vat neveikia ....
Prieš 8 m.
Emma Karacay Anciu dievui pagaliau paleido ♥
Prieš 8 m.
Nerodo kaimynų. Kaip atlikti užduotis?
Prieš 8 m.
Labukas ir mano kaimynai dingo liko tik du .Aciu jeigu sugrazinsit
Prieš 8 m.
Jolanta Pazemeckiene Laba ryta,kur dingo visi kaimynai?
Prieš 8 m.
kur kaimynai kaip zaist be ju
Prieš 8 m.
Grįžti į žaidimą „Nanoferma“
Rodoma: