PRANEŠAME APIE KLAIDAS

Rodoma:
turiu  klausima  kaip  suprast  atsiradus  kazkokiu  nesamoningu  piliu  prasidejus  puolimam,  vienam  rodo  10  puolimu , kitam  4,  man  tik  2,  tai  kam  siust  pagalba , bet  kitiems  rodo  kad  mane  irgi  puola  nors  niekas  nepuola  kokia  cia  velniava  dedasi  .
Prieš 12 m.
Žaidimų Klubas Sveiki, vis dar rodo, kad jus puola, nors iš tikrųjų nepuola?
Prieš 12 m.
Darius Bankrotas gera gryba cia pjaunat su savo antrais pasauliais:)))) ir nesijuokit adminai is teisybes ka zmones jum raso
Prieš 12 m.
Irena pritariu zaidejui parasiuiam zinute. as zaidime ir vakar ir snd. ir abi dienas tos pacios nesamones. vieniems rodo 2 puolimus , kitiems 5. is pradziu rodo kad puola 300 kariu o po pusvalandzio perkrovus puslapi jau rodo kad puola tik 80 kariu. gal pries paleidziant naujoves tegul zaidimo kurejai isitikina ar istikruju viska padare kokybiskai
Prieš 12 m.
Žaidimų Klubas na, tikiu, kad viskas būna tikrinama, tačiau kaip matome klaidų nepavyksta išvengti, visus jūsų nusiskundimus perdaviau.
Prieš 12 m.
sveiki,kazkaip idomu pasidare,pakeles esu aristokratiska puota,o jus isjunget zaidima,O TAI KAS MAN MAISTA GRAZINS,JEI JIS NUEINA VELTUI,PER JUSU ATNAUJINIMA KARIU TAI DARYT NEGALIU
Prieš 12 m.
Žaidimų Klubas Sveiki, ar žaidimas jau veikia gerai?
Prieš 12 m.
KADA GRAZINSIT 4000 PASTATO TASKU ??? ZAIDEJAS MERSAS...
Prieš 12 m.
Žaidimų Klubas žaidimo kūrėjams buvo pranešta tačiau jokio atsakymo nesulaukiu. Galiu pakartoti užklausą ir tikėtis, kad atsilieps pagaliau..
Prieš 12 m.
Judre Simkute dekui. jei galit- kartokit kol atsilieps...
Prieš 12 m.
negaliu prisijunkti
Prieš 12 m.
Darius Bankrotas issivalyk narsykle:))
Prieš 12 m.
Rimas ........ ateik ir isvalyk:/
Prieš 12 m.
Žaidimų Klubas Sveiki, ar vis dar negalite prisijungti? Žaidimas tikrai veikia.
Prieš 12 m.
Rimas ........ sveiki negaliu gal delto kad per nakti buvau palikes kompa ryte ejo tik kompa restartavau ir neina uzkrauna tik baltas lapas ir viskas niekas nevyksta
Prieš 12 m.
Žaidimų Klubas ar išsivalėte naršyklę?
Prieš 12 m.
Rimas ........ 3 kartus valiau :/
Prieš 12 m.
Žaidimų Klubas na žaidimas, tikrai turi veikti, problema greičiausiai iš jūsų pusės. Ar bandėte prisijungti su kita naršykle?
Prieš 12 m.
***
5 val , negaliu ieiti i zaidima, kas tai?
Prieš 12 m.
Žaidimų Klubas Žaidimas veikia, ar jau galite prisijungti?
Prieš 12 m.
*** galiu
Prieš 12 m.
Grįžti į žaidimą „Empire“
Rodoma: