PRANEŠAME APIE KLAIDAS
turiu klausima kaip suprast atsiradus kazkokiu nesamoningu piliu prasidejus puolimam, vienam rodo 10 puolimu , kitam 4, man tik 2, tai kam siust pagalba , bet kitiems rodo kad mane irgi puola nors niekas nepuola kokia cia velniava dedasi .
Prieš 12 m.
Darius Bankrotas
gera gryba cia pjaunat su savo antrais pasauliais:)))) ir nesijuokit adminai is teisybes ka zmones jum raso
Prieš 12 m.
Irena
pritariu zaidejui parasiuiam zinute. as zaidime ir vakar ir snd. ir abi dienas tos pacios nesamones. vieniems rodo 2 puolimus , kitiems 5. is pradziu rodo kad puola 300 kariu o po pusvalandzio perkrovus puslapi jau rodo kad puola tik 80 kariu. gal pries paleidziant naujoves tegul zaidimo kurejai isitikina ar istikruju viska padare kokybiskai
Prieš 12 m.
Žaidimų Klubas
na, tikiu, kad viskas būna tikrinama, tačiau kaip matome klaidų nepavyksta išvengti, visus jūsų nusiskundimus perdaviau.
Prieš 12 m.
sveiki,kazkaip idomu pasidare,pakeles esu aristokratiska puota,o jus isjunget zaidima,O TAI KAS MAN MAISTA GRAZINS,JEI JIS NUEINA VELTUI,PER JUSU ATNAUJINIMA KARIU TAI DARYT NEGALIU
Prieš 12 m.
KADA GRAZINSIT 4000 PASTATO TASKU ??? ZAIDEJAS MERSAS...
Prieš 12 m.
Žaidimų Klubas
žaidimo kūrėjams buvo pranešta tačiau jokio atsakymo nesulaukiu. Galiu pakartoti užklausą ir tikėtis, kad atsilieps pagaliau..
Prieš 12 m.
negaliu prisijunkti
Prieš 12 m.
Rimas ........
sveiki negaliu gal delto kad per nakti buvau palikes kompa ryte ejo tik kompa restartavau ir neina uzkrauna tik baltas lapas ir viskas niekas nevyksta
Prieš 12 m.
Žaidimų Klubas
na žaidimas, tikrai turi veikti, problema greičiausiai iš jūsų pusės. Ar bandėte prisijungti su kita naršykle?
Prieš 12 m.
5 val , negaliu ieiti i zaidima, kas tai?
Prieš 12 m.
Rodoma: