PRANEŠAME APIE KLAIDAS

Rodoma:
labas. pagal pastato taskus buvau 5 vietoj turejau apie 32000tasku- dabar nukritau i 16 ir turiu 28000 su biskiu... kur dingo taskai ??? ar nuo visu piliu po gabala plitu nukrito. kad dingo 4000 tasku ???
Prieš 12 m.
Žaidimų Klubas Sveiki, žaidimo kūrėjai rašo, kad žino apie taškų dingimus ir tikisi išpręsti problemą greitu metu.
Prieš 12 m.
Judre Simkute dekui .lauksim...
Prieš 12 m.
sianakt puoliau bet sloves neuzskaite turnyro lentelej. sutvarkykit. ovidijusbludnickas
Prieš 12 m.
Vaidute Bajeliene man jos nakti niekada neuzskaito,jau buvau uzdaves adminui toki klausima kodel,bet atsakymo taip ir negavau is jo
Prieš 12 m.
Žaidimų Klubas na, o aš uždaviau klausimą kūrėjams ir taip pat nesulaukiau jokio atsakymo.
Prieš 12 m.
Lukas Erelis tai jus saunuoliai su zaidimo kurejais tok didelis fabrikas Empire zaidimas kad vieni su kitais net bendraut nerandat laiko,taip ir toliau uzdavinekit klausimus vieni kitiems ir atsakymo po menesi laukim))))))
Prieš 12 m.
Žaidimų Klubas jūs dar kartą perskaitykit, ką parašėt :)) aš žaidimo kūrėjams visada perduodu apie iškilusias problemas, o ar jie atrašo, ar ne, aš jau niekuo negaliu prisidėti.
Prieš 12 m.
adminai mieli,praeita karta nezinojot,tai gal dabar zinot kas per naujove cia kaimus atiminet su seseliu armijom? ar jus cia zaidziates kazko siekdami. o jei ponai nieko nezinot gal malonekit pasidomet?
Prieš 12 m.
Žaidimų Klubas dar kartą kartoju: mes administruojame žaidimą, nieko jame ten jums neatiminėjame ir nepuolame :) dėl bet kokio žaidimo funkcionalumo galiu teirautis pačių žaidimo kūrėjų.
Prieš 12 m.
ovis kas belieka,
Prieš 12 m.
siulau streika uz tas seseliu nesamones:)
Prieš 12 m.
jo,kaimus atimineja seselinis. adminai isduokit kas cia tooooks turtingas :) i alijansa pakviestume:))))))
Prieš 12 m.
Judre Simkute ir dar kaimu dadetume )))
Prieš 12 m.
Žaidimų Klubas deja, nieko apie tai nežinau :)
Prieš 12 m.
Grįžti į žaidimą „Empire“
Rodoma: