TARP KAIMYNŲ
labai labai dekingas uz dovanas HAMIDEI BAIBAKUR apgailestauju esu biednas neturiu kuom atsiligint.
Prieš 10 m.
Nijole Mankauskiene
pasiziurek kolekcinese-turetum eziuka ir vezliuka rasti.O gal jau iskeitei,tai sandely tupi?
Prieš 10 m.
LiNeTa Nesvarbu
gal kas noretu pamainyt? man is gimtadienio kolekcijos reikia 5eto o galiu duot ko tik reikia aisku jai pati turiu :)
Prieš 10 m.
labas, galeciau parduoti savo anketa, gal ka domintu. aukso kasyklu beveik 200, aukstas levelis. gyvunu pilni laukai. biski pritaupyta plunksnu ir kitu kolekciju. jei ka domina parasykit man i one
Prieš 10 m.
Ka jus ligoniai?
Prieš 10 m.
Nijole Mankauskiene
Pavelavai,psichuske jau pries 2 m. uzsidare,dabar tik darzoviu pardavykla veikia :)
Prieš 10 m.
Rodoma: