TARP KAIMYNŲ

Rodoma:
labai labai dekingas uz dovanas HAMIDEI BAIBAKUR apgailestauju esu biednas neturiu kuom atsiligint.
Prieš 10 m.
Nijole Mankauskiene pasiziurek kolekcinese-turetum eziuka ir vezliuka rasti.O gal jau iskeitei,tai sandely tupi?
Prieš 10 m.
LiNeTa Nesvarbu gal kas noretu pamainyt? man is gimtadienio kolekcijos reikia 5eto o galiu duot ko tik reikia aisku jai pati turiu :)
Prieš 10 m.
labas kaip sekasi kaiminam? eikit pamiegoti as pazaisiu :D
Prieš 10 m.
labas, galeciau parduoti savo anketa, gal ka domintu. aukso kasyklu beveik 200, aukstas levelis. gyvunu pilni laukai. biski pritaupyta plunksnu ir kitu kolekciju. jei ka domina parasykit man i one
Prieš 10 m.
Reik kaimyniu kvieskit :)
Prieš 10 m.
Ka jus ligoniai?
Prieš 10 m.
Regina Jankauskiene Ligoniu ir ligonines neber,visi pasveike ir rimtais tape...:D
Prieš 10 m.
Nijole Mankauskiene Pavelavai,psichuske jau pries 2 m. uzsidare,dabar tik darzoviu pardavykla veikia :)
Prieš 10 m.
Grįžti į žaidimą „Nanoferma“
Rodoma: