TARP KAIMYNŲ

Rodoma:
priejeu uzduoti kur reikia mikrochemu,raso,kad gauni atliekant darbus pas save ar pas kaimynus arba paprasyti kaimynu,jau menuo kaip is niekur negaliu gauti,o aukso neturiu nusipirkti.Kodel neduoda atiekant darbus?
Prieš 10 m.
Aciu uz pagalba
Prieš 10 m.
Vida ok Nicole Prasom.Issirinkau is mazu lvl.kuri turiu visose trijose ;)Esu pas laueg nanoferma,puse jau beveik turim,ryt pratesiu,bet bijau,kad su laiku bus mizernai ;)Jei sianakt ar ryt dar kazkas kazka imestumet-butu nuostabu :)Na,o dabar labanktukas visiems ;)
Prieš 10 m.
Kas galite padekite ]veikti 3 etapa
Prieš 10 m.
Vida ok Nicole Aga,kas i kompanija pas Zita? ;) O Pau... reik duot i kaily!Peledka pas ji pasiunciau,o pats veikejas dingau padare :)
Prieš 10 m.
Pau . Hmmm..jauciuos gaves i kaili.tiesiog negalejau but prie neto, galvojau veliau susitvarkysiu ir ziuriu kad jau ner ka tvarkyt...kita karta pasitaisysiu.ir atsiprasau labai Avarija taves
Prieš 10 m.
Sveiki, neapsiskaičiavau ir įlindau gelbėt Diana, foto mergina šviesiais plaukais, jei kas turit tokią, gelbėkit, liko nepilnai valanda, trūksta 5,5 tūkstančio, gaila būtų :(
Prieš 10 m.
Liucija Liucija ačiū paukšteliui čiulbonėliui :)))
Prieš 10 m.
Vita Vita sakau, kad neberandu :)))
Prieš 10 m.
Liucija Liucija atskrido paukštelis ir išlėkėm :)))
Prieš 10 m.
Sveiki,reikia pagalbos pas Deimante Stankute,iveikem puse, liko tik dvi valandos, prasom pagalbos,atsilyginsim :))
Prieš 10 m.
Daina Dainele Tai i draugus pakviesk
Prieš 10 m.
Dovydas Nesvarbu JAU ATSILYGINAI:) NE DEL ATLYGIO PADEDAM,BET MAUSTYT NEREIKIA.
Prieš 10 m.
Evelina Žemaitytė Ką čia tuom norėjai pasakyt,kad maustyt nereikia? :))))
Prieš 10 m.
Daina Dainele Ko cia pykstates ?
Prieš 10 m.
Grįžti į žaidimą „Nanoferma“
Rodoma: