TARP KAIMYNŲ

Rodoma:
kas galit is draugu,padekit paleist trecia etapa,aciu labai...
Prieš 10 m.
Vida ok Nicole o pati ar dirbsi?
Prieš 10 m.
Vida ok Nicole letai,bet dirba :) Gal dar kas i kompanija noretumet?
Prieš 10 m.
Dalia issiunciau ,kad i draugus priimtu,jei priims,ateisiu i svecius :)
Prieš 10 m.
Vida ok Nicole Karts nuo karto meto,bet turbut i one neuzsuka ;)
Prieš 10 m.
Rusne,Andzelina-diiiidelis ACIU! O as vis dar pastrigus tupiu ;)
Prieš 10 m.
Ingrida Nesakysiu pas ka Nijoliuk pastrigai?
Prieš 10 m.
Peleda Naktinetoja jau atstrigau,Ingriduk ;) dabar su Andzelina pas Lina Linuciukas tupim ;)
Prieš 10 m.
Tom nano niu ka mergites?
Prieš 10 m.
Labas. Gal yra galinčių padėti TYRIMŲ CENTRE ,3 užduotyje.?Būčiau labai dėkinga.
Prieš 10 m.
Ingrida Nesakysiu tai kad pati jokiu pastangu nededi,augalelio is vis jokio,nors ne labai ir yra kur jiems augt.Nori kad kaimynai uz tave visa darba atliktu?
Prieš 10 m.
Karolina Mmmmmm Augaleliai auga, tik energija nekrinta.
Prieš 10 m.
Vida ok Nicole daugiau dekoru,maziau lysviu-rezultatas aiskus?
Prieš 10 m.
Didelis Aciu uz pagalba Laseliui, Vilmai, Tatjanai Vincel, Arunui Jasui, Daivai Stankevicienei, Audrai, Pauksteliui. Aldonai, Vaidilutei :))) Dekoju, kad neleidot naktinet :))))
Prieš 10 m.
Nijole Mankauskiene o as naktineju vis dar pas viena-kita ir taves nemaciau ;)
Prieš 10 m.
Aciu labai uz pagalba Ramui,Gidrei,Vitai,Kristinai Juskaitei,Vilmukui,Dovilei,Vaidilutei
Prieš 10 m.
Grįžti į žaidimą „Nanoferma“
Rodoma: