TARP KAIMYNŲ
kas galit is draugu,padekit paleist trecia etapa,aciu labai...
Prieš 10 m.
Rusne,Andzelina-diiiidelis ACIU! O as vis dar pastrigus tupiu ;)
Prieš 10 m.
Peleda Naktinetoja
jau atstrigau,Ingriduk ;) dabar su Andzelina pas Lina Linuciukas tupim ;)
Prieš 10 m.
Labas. Gal yra galinčių padėti TYRIMŲ CENTRE ,3 užduotyje.?Būčiau labai dėkinga.
Prieš 10 m.
Ingrida Nesakysiu
tai kad pati jokiu pastangu nededi,augalelio is vis jokio,nors ne labai ir yra kur jiems augt.Nori kad kaimynai uz tave visa darba atliktu?
Prieš 10 m.
Didelis Aciu uz pagalba Laseliui, Vilmai, Tatjanai Vincel, Arunui Jasui, Daivai Stankevicienei, Audrai, Pauksteliui. Aldonai, Vaidilutei :))) Dekoju, kad neleidot naktinet :))))
Prieš 10 m.
Aciu labai uz pagalba Ramui,Gidrei,Vitai,Kristinai Juskaitei,Vilmukui,Dovilei,Vaidilutei
Prieš 10 m.
Rodoma: