TARP KAIMYNŲ
Sveiki kaimynai ir ne tik norejau paklausti kaip galima gauti mikroschema? kelinta diena pereinu per visus kaimynus ir nieko... Dekui uz atsakymus
Prieš 10 m.
Nijole Mankauskiene
Anksciau buvo kitaip,o dabar galima prasyt kaimynu,jei esi onej,o fb siaip ne taip surenki,jei yra uzduotis,bet nebekrenta nei vienos daugiau nei praso uzduotis gali ja kabancia laikyt nors menesiu menesius...Jie niekaip nereaguoja ir netaiso savo klaidu ir niekaip tai neidomu...
Prieš 10 m.
Sveiki, siunčiant kolekcines sau į pagrindinę, netyčia peršoko ir pasiunčiau 19 maišelių kažkam, atrodo nijole ziogas ar edva, būtų malonu, kad grąžintumėt arba galit atsiųsti formelių už tai :) jei prisipažinsit, siųskit Liucija, ten dažnai būnu :)
Prieš 10 m.
Sveiki, gal galite paaiskinti kaip pasalinti neaktyviu kaimynus ????
Prieš 10 m.
Santa Liucija
labas, ismesk kompa per langa ir pasisalins visi kaimynai, efektyviausias budas ir patikrintas :), o jeigu rimtai, tai neina to pasalint, nebent esi juos priemusi per one tai bandyk pasalint is ten is draugu, gal dings tada ir is fermos kaimynus :)
Prieš 10 m.
Regina Jankauskiene
ar maiso tie kaimynai,kai paleidi klona,tas nors turi darbo,dar ir naudos gauni:)
Prieš 10 m.
Sveiki, turiu daug Roling pin, mainyčiau į Beater, laukiu mainų
Prieš 10 m.
sveiki. turiu mainais pasiulyt krepseliu ( piping bag). man reikia torto menteliu (cake shovel).
Prieš 10 m.
Rodoma: