TARP KAIMYNŲ
Būtų gerai, kad pardavime būtų gėlių ir po 1 ir po 2 pirkti, nes ne visi turim tiek monetų, kad pirkti dideliais kiekiais.
Prieš 9 m.
Irena Matkeviciene
As turiu ir po dvi na zodziu po maza kieky nes maciau kad dideliu nelabai kas perka
Prieš 9 m.
gal kam reikia melinu geliu nupirkit as irgi nupirksiu kas is manes pirks
Prieš 9 m.
Kazkokia nesamone ta uzduotis, nedadirbta. Viene Salva( geruole) pas mane perka baltas geles. O as jos net nepasiseka rasti , kas nupirkciau,be to ka tik nupirko, o pinigai nepasipilde...vienu zodziu, gaila aukso leisti, nes neprognuozuojama si uzduotis
Prieš 9 m.
Krenciene Lina
per ilga laika tik du kartus parode, kai irasiau varda, dazniausiai raso: deja, dabar nieko nera.....
Prieš 9 m.
Donata Rimvydė
čia specialiai taip daro,man reikia pvz., 5 rodo,kad deja tokių pasiūlymų šiuo metu nėra,kai nuperki kitus,iškart meta tą,kurio tau pirma labai reikėjo..nemeta ir vardo to,kas tau padėjo,kai ieškai jo,norėdama pas jį ką nors nupirkti....jaučiu,nepasieksiu to finišo,nes dar tą katiną šert turiu...šį kartą tokios be ryšio užduotys:(o Salva,tai tikrai šaunuolė:),ir man jį padėjo,kaip ji spėja taip,ačiū jai labai :):):)
Prieš 9 m.
juodai nesiseka,esu 58lygyje,pavasario nuotykiai uzduotyje,ir jau katina seriu 5karta:(
Prieš 9 m.
Donata Rimvydė
nepraraskit optimizmo mergaitės,tik į priekį ir viskas bus gerai:)man irgi sunkiai sekasi jį praeiti,bet džiaugiuosi tuo,kad nors kiek į priekį stumiuosi,ir ačiū tiems,kurie nuperka nors kelias puokštes:);)
Prieš 9 m.
Rodoma: