DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Rodoma:
Žaidimų Klubas DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI
Šioje temoje galėsite greitai susirasti atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus. 
Prieš 11 m.
Žaidimų Klubas Jei žinote, kokie klausimai dažniausi, atsiųskite juos kartu su atsakymais - [email protected] ir jie pasirodys šioje skiltyje.
Prieš 11 m.
Klausimas: kaip siųsti dovanas (mėsa, grietinė ir t.t.), jeigu rodo kad daug yra gauta tų pranešimų, bet duoda išsiųsti tik vienam.. O nuėjus į paskirtį "kiti pranešimai" matau ko manęs prašo, bet nėra kaip siusti...
Prieš 10 m.
Žaidimų Klubas Kituose pranešimuose nesimato kaip siųsti todėl, kad pasikeitėt skiną ir sakinys "paprašyti mėsa" dabar nematomas. Išeitis - 1. pasikeisti skiną į tokį, kad matytųsi arba:

2. pranešime aklai vedžiokite pele po sakiniais kol kursorius sureaguos (pasikeis iš rodyklės į ranką) ir toje vietoje paspauskite, arba:

3. tiesiog pabandykit visą pranešimą pažymėti pele - paspauskit pele prie pirmojo matomo sakinio ir veskit per visą pranešimą kol išryškės pasislėpęs tekstas, kurį reikia paspausti.

(pagal tokius prašymus siunčiant mėsą, grietinė ir t.t. savo daiktų sandėlyje nereikia turėti, nes juos kaimynui nusiųs Profesorius iš savo sandėlio, o jums duos dovaną)
Prieš 10 m.
SVARBU!!! Kam jau kurį laiką neveikia žaidimas, pasikeiskite savo nicką - pašalinkite kringelius, tokius kaip : ~ * &^
Prieš 10 m.
Kaip pasikviesti kaimynus?
Prieš 10 m.
Žaidimų Klubas Galimi du būdai:
1. Prisijungus į žaidimą apačioje kairėje paspaudus ikoną "pakviesti draugą" atsidaro langas, kuriame savo turimus (One ar FB) draugus galite rasti po dviem ikonom: "pakviesti kaimynus" ar "pakviesti į žaidimą". Atidarę jas galite išsiuntinėti draugams kvietimus žaisti šį žaidimą ir tapti jūsų kaimynais.
2. Galima žaidimo forume paspausti ant žaidėjo vardo ir kai jums atsidarys jo anketa, pakviesti jį tapti jūsų draugu. Patartina parašyti, kad kvietimo tikslas - kaiminystė Nanofermoje. Kai žaidėjas patvirtins jūsų kvietimą ir taps jūsų draugu One ar FB tinklapyje, tada jau galėsite jį pakviesti į kaimynus pagal pirmame punkte aprašytą metodą.
Neužmirškite, kad turintys One.lt anketą į draugus ir kaimynus gali pakviest tik žaidėjus iš One.lt tinklapio, o registruoti FB - iš FB.
Prieš 10 m.
Negaliu per facebook paprašyti draugų mėsos, ką daryti?
Prieš 10 m.
Žaidimų Klubas Pamėginkit viršutinėje facebook juostoje prie užrašo "Pagrindinis puslapis" paspausti rodyklę ir pasirinkti "Privatumo nustatymai". Tuomet pačiame pirmame pasirinkime pažymėkit "Public". Tuomet prie pasirinkimo "Reklamos, aplikacijos ir tinklapiai" paspauskit "Keisti nustatymus" ir visur kur galima (apart asmeninę informaciją, kurios nenorėtumėt paviešinti) sudėkit varneles ir pasirinkit "public"
Prieš 10 m.
JAU METUS NEVEIKIA ŽAIDIMAS, ką DARYYT ?
Prieš 10 m.
Žaidimų Klubas 1. Perkrauk naršyklę (F5)
2. Išsivalyk naršyklės talpyklą (cache)
3. Jei vaizdas išdidėjęs ir nematai viso žaidimo lauko, paspausk CTRL+0
4. Jei žaidimas “lagina”, perkrauk naršyklę (F5) bei išsijunk “torrent'us” :)
5. Išsivalyk Flash'o talpyklą http://www.macromedia.com/support/documentation/en/flashplayer/help/settings_manager07.html
6. Pamėgink pakeisti naršyklę. Kai kuriems geriausiai veikia ant Google Chrome, kitiems ant Firefox ar Operos.
7. Atsinaujink savo naudojamą naršyklė iki naujausios versijos;
8. Pasitikrink, ar ne laikas atsinaujinti flash player: http://www.adobe.com/software/flash/about/
9. Jei naršyklėje naudoji “add-ons” ar 3-čios šalies “toolbars”. Juos deaktyvuok arba panaikink visai.
10. Geriausiai žaidimams naudok atskirą naršyklę, nei tą, kuria naršai internete
11. Pasiskaityk forume ar kartais nėra atliekamas žaidimo atnaujinimas
12. Supanikuok, iškelk rankas į viršų ir bėgiok po kambarį
Prieš 10 m.
Aurelija Sindy Beje Skype išjungimas irgi mažina "laginimą", taip pat ir atjungus žaidimo animaciją lėtesniam kompui labai pasijaučia skirtumas.
Prieš 10 m.
Grįžti į žaidimą „Nanoferma“
Rodoma: