DALINAMĖS PATIRTIMI

Rodoma:
Game master DALINAMĖS PATIRTIMI
Šioje temoje pasidalinkime patirtimi kaip geriau žaisti žaidimą.
Prieš 12 m.
SSS Sveiki.Kur galeciau rasti aljanso statistikos puslapi?
Prieš 12 m.
Raison Sveiki. Ieškokite dalyje "Žaidėjai" - ten rasite įvairią žaidimo statistiką.
Prieš 12 m.
išskleisti kitus 17 komentarus
Planera Gamefounder Sveiki,tai padaryti galite nuėję į karo ataskaitų meniu,ir ten pamatysite visas ataskaitas,kas ir su kokia kariuomene,bei kokią dieną ir valandą jus puolė. Dėkojame,už laišką.
Prieš 9 m.
https://www.facebook.com/pages/Planera/479104975505970?fref=ts Sveiki. Paspauskite ant šio puslapio like. Nukopijavę linką į adresyno juostą, įeisite į Facebook puslapį, ir paspauskite mygtuką Patinka.
Prieš 9 m.
https://www.facebook.com/pages/Planera/479104975505970 Sveiki. Nukopijuokit šią nuorodą savo adresyno juostoj, ir prisijunkit prie šio puslapio. :)
Prieš 9 m.
Sveiki, kaip nusipirkti is prekybos centro resursu?
Prieš 10 m.
Planera Gamefounder Sveiki,nupirkti galite paprastai:turėdami pakankamai furgonų skaičių bei paspaudę mygtuką"Pirkti".Dėkojame už laišką
Prieš 9 m.
Kaip (su kuo) sunaikinti priešininko Balistinę raketą ir PRGK?
Prieš 11 m.
Planera Gamefounder Sveiki,PRGK(gynybos skydo raketas) galima numušti su (naikintuvais,bombonešiais ar tiesiog sraigtasparniais)siuskite viską kartu,didesnė tikimybė išvalyti miestą be nuostolių ir daug greičiau. Dėkojame už laišką.
Prieš 9 m.
Sveiki kai nueini i Mokslo Centra ir paspaudi ten israsti kaskatai ir kur reik ziureti kiek liko laiko iki isradimo pabaigos?
Prieš 11 m.
Planera Gamefounder Sveiki,dešiniajame šone apačioje yra maža ikonėlė,kurią paspaus galima sužinoti,kokia karinė technika gaminama,bei kas išrandama (rašomas laikas,vnt ir t.t). Dėkojame už laišką.
Prieš 9 m.
Grįžti į žaidimą „Planera“
Rodoma: